in

Пресмешно видео: 3 годишно детенце прави крофни

https://www.youtube.com/watch?v=OfrfG3VIfFQ
Прочитајте и...  Ќе ви го стопи срцето: Дете со Даунов синдром не сака да се одвои од новородената сестричка

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote