Пресмешно видео: 3 годишно детенце прави крофни

Прочитајте и...  ВИДЕО: Градоначалник се маскирал во инвалид за да види како се однесуваат социјалните работници, останал шокиран
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде