in ,

Прва фотка од четвртото дете на Рики Мартин и неговиот сопруг

Рики Мартин и неговиот сопруг го пречекаа нивното четврто дете, а ги споделија новостите со слатка фотографија.

riki martin i soprugot dzuan josef go dobija nivnoto chetvrto dete 01

Интересно е што нивната ќерка Лусија се роди минатиот декември, но парот објави фотографија од неа дури во август.

riki martin i soprugot dzuan josef go dobija nivnoto chetvrto dete 04 copy

Во вторникот, Рики реши навреме да се пофали со новиот син Рен, па објави фотографија на неговиот Instagram профил.

riki martin i soprugot dzuan josef go dobija nivnoto chetvrto dete 03

„Се роди нашиот син, Рен Мартин-Јосеф“, стои во описот на фотографијата.

https://www.instagram.com/p/B4OC0ViHwNz/?utm_source=ig_embed

Минатиот месец, 47-годишниот пејач најави дека со Џуан го очекуваат четвртото дете, од сурогат мајка.

Прочитајте и...  Хуманоста има убаво лице, а еве што им направиле маските: Вака изгледале кинеските лекари во екот на борбата со коронавирусот

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote