in ,

Раперката Ники Минаж заминува во пензија

Американската раперка Ники Минаж, која е позната по разголените видео спотови, денес на социјалната мрежа Твитер најави дека се пензионира.

„Одлучив да се пензионирам и да основам семејство. Знам дека сега сте среќни.“ – пишува раперката.

https://twitter.com/NICKIMINAJ/status/1169676721865412608

Само еден ден пред најавата, раперката ја објави својата нова песна на Youtube.

Прочитајте и...  Светски познатата пејачка Кристина Агилера е непрепознатлива- се здебелила 20 килограми

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote