in

Реакцијата на овој човек насмеа 10 милиони луѓе (ВИДЕО)

Кристијан Хол ја сподели на Твитер својата голема возбуда поради направата за средување на облека која ја купил на Интернет и со тоа стана хит на социјалните мрежи.

– Кога ја купував оваа направа, немав идеја колку радост ќе ми донесе. Никогаш не сум се забавувал во животот со секојдневни и здодевни активности како што е диплење на маици, ова е најзабавната работа која некогаш сум ја купил – напишал овој Австралиец.

Видеото собра речиси 10 милиони прегледи и 7.500.000 лајкови, а многумина се воодушевени од реакцијата на овој човек.

Прочитајте и...  Машката верзија на "Be a lady they said" започна контроверзна дебата помеѓу феминистите (ВИДЕО)

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote