Случувања

Реалити шоуто се претвори во филм за возрасни, секс на секои 5 минути (ВИДЕО +18)

Во реалното шоу Задруга речиси нема ден некои од учесниците да немаат секс. Рекордери најверојатно се Миљана и Зола, кои иако ја прекинаа врската, редовно се честат со по некоја партија. Откако официјално не се во врска „тоа“ го прават набрзина и скришно, особено од мајка и на Миљана, Марија која исто така е дел од шоуто.

Прочитајте и...  Секоја чест: Роџер Федерер обезбеди школување и храна за милион деца
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top