Ријана претстави своја секси колекција на долна облека

Ријана, освен што е позната музичка ѕвезда, важи и за една од најдобро облечените познати личности.

SEI 65602518 e1556890189950

Освен тоа, во последно време таа се покажа и како успешна деловна жена. Започна со колекција на козметика, а сега лансира своја линија на долна облека.

Savage X Fenty колекцијата ги воодушеви жените ширум светот.

View this post on Instagram

New sets, who dis? #SavageXFenty

A post shared by SAVAGE X FENTY BY RIHANNA (@savagexfenty) on

Прочитајте и...  Се откажаа од скапата облека, на матура отидоа со маички имитација на кошула и вратоврска, а парите ги донираа
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде