in ,

Ријана претстави своја секси колекција на долна облека

Ријана, освен што е позната музичка ѕвезда, важи и за една од најдобро облечените познати личности.

SEI 65602518 e1556890189950

Освен тоа, во последно време таа се покажа и како успешна деловна жена. Започна со колекција на козметика, а сега лансира своја линија на долна облека.

Savage X Fenty колекцијата ги воодушеви жените ширум светот.

https://www.instagram.com/p/B1O7bC7Fb-v/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/B1MlpgZFiK6/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/B0ob3_dFma3/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/B1WsdqaFa3T/
https://www.instagram.com/p/B1TnWxJlRN2/
https://www.instagram.com/p/B1RfZ-RFGpq/
Прочитајте и...  Амазонско племе се подготвува за борба со илегалните дрвосечачи

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote