Случувања

Роберт Де Ниро се подмлади, изгледа идентично како и пред 36 години

Роберт Де Ниро и Ал Пачино наскоро ќе имаме можност да ги видиме во новото филмско остварување на Мартин Скросезе, филмот „Ирец“ каде ги толкуваат главните улоги. За потребите на филмот Де Ниро претрпел неверојатна трансформации и изгледа непрепознатливо.

Имено, 76- годишниот актер морал да изгледа 36 години помладо, па целиот е ботоксиран и има маска на себе.

Ова е новиот Де Ниро:

Прочитајте и...  Оперската куќа во Барселона со концерт кој наместо луѓе, го слушаа 2.292 растенија (ВИДЕО)
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top