Роберт Де Ниро се подмлади, изгледа идентично како и пред 36 години

Роберт Де Ниро и Ал Пачино наскоро ќе имаме можност да ги видиме во новото филмско остварување на Мартин Скросезе, филмот „Ирец“ каде ги толкуваат главните улоги. За потребите на филмот Де Ниро претрпел неверојатна трансформации и изгледа непрепознатливо.

Имено, 76- годишниот актер морал да изгледа 36 години помладо, па целиот е ботоксиран и има маска на себе.

Ова е новиот Де Ниро:

Прочитајте и...  Изведувач на деценијата: Тејлор Свифт победи во сите категории во кои беше номинирана на АМА 2019
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде