Русинот Александар Батуев уште еднаш покажа акробации , кои ја шокираa публиката.

Русинот Александар Батуев е дефинитивно еден од нај шокантните натпреварувачи што се појавија во Суперталент. Поради неговите неверојатни вештини, многумина го нарекуваат човек од гума, а жирито на Суперталентот беше шокирано од неговиот настап.

Прочитајте и...  Езеро на смртта: Кога се стопи мразот, на виделина дојде хорор кој ги збуни научниците
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

Leave a Reply

avatar
  Претплати се  
Известувај за