Видео

Русинот од гума ја шокира публиката (ВИДЕО)

Русинот Александар Батуев уште еднаш покажа акробации , кои ја шокираa публиката.

Русинот Александар Батуев е дефинитивно еден од нај шокантните натпреварувачи што се појавија во Суперталент. Поради неговите неверојатни вештини, многумина го нарекуваат човек од гума, а жирито на Суперталентот беше шокирано од неговиот настап.

Прочитајте и...  ВИДЕО: Мечка влегла во куќа и заспала во плакар
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top