in

Се фали со голи фотографии, а девојките му ги бира мајка му- по ова момче полуди Балканот, но без дозвола на идната свекрва ништо! (ФОТО)

Јосип Котлар од Задар важи за еден од најубавите хрватски фраери, што несомнено докажуваат неговите провокативни фотографии на Инстаграм.

Меѓутоа иако вели дека не се срами кога ќе му пријдат девојки сепак неговата идна девојка и сопруга мора да ја одбере и одобри неговата мајка.

https://www.instagram.com/p/BztXDw_hYxY/

Тој се пријавил во емисиајта „Го женам синот“ во Хрватска каде неговата мајка Сузана сонува да најде храбра, снаодлива и паметна снаа која ќе го усреќи нејзиниот син.

https://www.instagram.com/p/B2m2PXZBT8n/

Тој во емисијата признал дека прв им приоѓа на девојките и дека е многу нестрплив околу девојките и дека многу брзо му здосадуваат.

https://www.instagram.com/p/B3UCW7yhKi6/
Прочитајте и...  Мистерија: Во ова село цели 10 години се раѓаат само женски бебиња, за парот кој ќе добие машко бебе следува награда

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote