in ,

Се огласија „Дупер“ по објавата на Авалон Продукција и ја објавија последната песна во стариот состав

По ФБ објавата на Авалон Продукција за раскинувањето на договорот со музичкиот бенд „Дупер“ поради распаѓањето на нивниот состав се огласија и „Дупер“ на нивниот ФБ профил.

Воедно ја објавија и нивната последна песна во стариот состав:

А нивната ФБ објавата ви ја пренесуваме во целост:

https://www.facebook.com/duper.mk/photos/a.219919022070861/388368581892570/?type=3&theater
Прочитајте и...  Роџер Вотерс од Пинк Флојд повика на бојкот на Евровизија

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote