Случувања

Се породи Катарина Ивановскa

Семејството на Катарина Ивановска се прошири за уште еден нов член. 31-годишната манекенка го роди своето второ дете.

Македонската убавица доби ќерка која ќе се вика Кира, по нејзиниот татко Кире Ивановски.

Веста ја сподели нејзината пријателка Тамара Тодевска.

Прочитајте и...  Сопругот на Лепа Брена проговори за грабнувањето на синот: Tаа лузна ќе ни остане целиот живот
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top