Случувања

Се роди Хан: Шехерезад и Онур станаа родители по вторпат

Турската актерка Бергузар Корел или попозната како Шехерезад и актерот Халит Ергенч, попознат како Онур, станаа родители по вторпат.

Актерката вчера (09.Март), роди здраво и живо машко дете кое го доби името Хан.Породувањето поминало во најдобар ред, пренесуваат турските медиуми.

Прочитајте и...  Жена крадела мачки од соседите и ги претворала во крзнени палта

Најпопуларно

To Top