in ,

Се сврши оскаровката Ема Стоун

По две години врска американската актерка Ема Стоун и режисерот Дејв Мекери се свршија. Оваа вест Дејв ја сподели на Инстаграм, со фотографијата на која Ема го покажува бисерно дијамантскиот прстен.

Иако Ема сè уште не се огласила по тој повод, на фотографијата изгледаат многу среќно.

Ема и Дејв првпат се појавија во јавноста во 2017 година, а се запознале една година порано на снимањето на емисијата „Сабота вечер“ на која Дејв работи како еден од режисерите.

Во неодамнешното гостување кај водителката Елен Деџенерис, Ема признала дека сака да се омажи и да има деца, иако се згрозувала на спомнувањето на оваа тема во тинејџерскиот период, пренесува „Дејли мејл“.

Врската со режисерот Ема ја држеше надвор од очите на јавноста, сè додека заедно не се појавија на црвениот тепих на доделувањето на наградите на Здружението на филмските актери.

Прочитајте и...  Алберт Ајнштајн: „Ако исчезнат пчелите, луѓето ќе имаат само уште четири години живот на Земјата“

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote