Се трага по едно лице: Жена исчезна од Бардовци

psihijatriska bolnica bardovci

На 22.08.2019 во 13.50 часот во Полициската станица Карпош, Ј.А. (22) од Крива Паланка пријавил дека од Психијатриската болница Бардовци се оддалечила неговата мајка В.В. (49).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Прочитајте и...  ВИДЕО: Нова песна и спот на Лозано - „Мајко“
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде