Љубов и секс

Секс идеи за врнежливо време

Вистинската есен ни пристигна пред неколку дена. Иако температурите сè уште се високи за ноември, дождливото време ги замени сончевите денови.

Дождот е вистинско време да се остане дома и да се препуштите на фантазијата испробувајќи нови секс-пози со партнерот:

1. На под

Мекиот килим или ќебе нека бидат ново место да им се препуштите на страстите и да испробате нешто поинакво

2. Во автомобил

Замаглени стакла и музика на радио. Движете се во ритамот на капките и уживајте во несекојдневното секс искуство

3. Со топло чоколадо

Капнете топло чоколадо на вашите интимни делови, а партнерот нека му се препушти на чоколадното задоволство

Прочитајте и...  Ужасен с*кс-тренд се шири меѓу младите
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top