Љубов и секс

Секс-поза „Хидрант“

Доколку сакате да го зачините својот сексуален живот, испробајте ја секс-позата „Хидрант“.

Во оваа поза, партнерката стои исправено, со малку раширени нозе. Партнерот е седнат пред неа, и најдобро може да го стимулира клиторисот со јазикот и орално да ја задоволува. Оваа поза е совршена за загревање пред главниот сексуален чин.

„Хидрант“ е собршена и за под туш, а секако улогите секогаш може и да се променат, па партнерката да биде таа што орално ќе задоволува.

Прочитајте и...  Студија: 86% од луѓето би раскинале со партнерот којшто не го сака нивното куче
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top