Американската кечерка Лана Деј ги излуде фановите со ново провокативно видео. Овој пат згодната Лана е на кревет за масажа со црномуресто момче кое е нејзин колега. Тој нежно ја допира и според реакцијата на Лана таа ужива.

maxresdefault 9

Само не знаеме како на тоа ќе реагира нејзиниот сопруг, борачот Александар Русев.Бугарот важи за многу љубоморен и сигурно нема да му биде драго поради видето.

Прочитајте и...  Прекрасна акустична верзија на „Proud“ од Тамара Тодевска и Роберт Билбилов
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде