untitled design blog header

Северина разнежни многу родителски срца со спотот за „Rodjeno moje“.

Баладата посветена на нејзиниот син Александар веднаш стана балкански хит.

Во спотот, 47-годишната хрватска пејачка е прикажана во ситуации кои ги доживуваат многу родители.

„Ова е голема, убава песна во која може да се пронајде секој родител и секој човек. Кога ми ја испрати Милош, во мене побуди ерупција на емоции и веднаш ја снимив. Пораката на песната е безусловна љубов“ – вели Северина.

01
02
03
04
05
06
07
Прочитајте и...  Хорор во Црна Гора: Не можела да прифати дека сопругот и се преженил - по 5 дена живи ги запалила на спиење
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

Leave a Reply

avatar
  Претплати се  
Известувај за