Случувања

Северина приведена вечерва во Белград

Северина вечерва е приведена во Белград откако го прекршила полицискиот час. Полицијата запрела БМВ, со загребски регистарски таблички, при што било утврдено дека пејачката немала дозвола за движење за време на полицискиот час.

Таа била запрена вечерва околу 21 часот во близина на Трговскиот центар Оков на улицата Партизанска авијација во Белград.

Северина во моментов чека да биде спроведена пред надлежен судија.

Прочитајте и...  ВИДЕО: Се сеќавате на Кони, девојчето кое го расплака жирито на BGT, 12 години подоцна го направи истото

Најпопуларно

To Top