in ,

Северина веќе не е Којиќ: Пејачката се разведува?

Една од најпознатите пејачки во регионот, Северина Којиќ, венчаното презиме го избриша од Инстаграм. Овој потег фановите веднаш го забележаа, па почнаа да се шират шпекулации дека нешто не е во ред со нејзиниот однос со сопругот Игор.

tutorial 12 1

Атмосферата дополнително ја загреа и појавувањето на Северина на една манифестација сама без сопругот.

Севе дојде сама да ја земе наградата, што им беше чудно на сите со оглед на тоа што досега не се разделуваше од Игор. Дека меѓу нив нешто не е се во ред, потврда е и фактот што на новинарското прашање каде е Игор, Севе само накусо прокоментирала дека е дојдена сама, открил извор кој што бил на лице место, па додал:

Не сакаше да одговара на прашања поврзани со сопругот, што на сите им падна чудно. Цело време уживаше во друштво на децата кои беа со неа на бина. Игор воопшто не го спомена, што до сега беше незамисливо – додал изворот.

Прочитајте и...  ВИДЕО: Богати близначки се снимале како хранат бездомник за да освојат ајфон

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote