in

Си го уништила лицето: Сакала да личи на Анџелина Џоли, но сега личи на чудовиште

Сахар Табар е иранска инстаграм ѕвезда која има милиони обожаватели.Таа е опседната со холивудската актерка Анџелина Џоли и ја копира на секаков начин. Сахар дури направила и неколку пластични операции за да личи на нејзиниот идол но тоа ќе ја чинело живот.

sahar tabar

Намсето да наликува на Анџелина, таа сега наликува на чудовиште бидејќи лицето и се деформирано. Образите и се испиени, усните повлечени па американските медиуми ја нарекуваат „Зомби“.

19372786 7544039 image a 2 1570398595945

Гледајќи ги фотографиите не се далеку од вистината.

Прочитајте и...  Анџелина Џоли е холивудска личност со златно срце - 10 докази за нејзината добрина

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote