Симона има 4 годинки и е потребна помош! Да помогнеме!

screenshot 42 10

На Симона и е потребна итна помош! Симона Хаџи Тошев е од Штип, има 4 години и дијагностицирана и е Leucosis acuta non lymphoblastic, акутна нелимгобластна леукемија. Средствата се потребни за лекување во странство.
Примач
Симона Хаџи Тошев
Транс- за донации 270-7000448932.95
Халкабанк АД Скопје

74614136 2476217319099891 7205899789093830656 n
Прочитајте и...  Томе Станковски прогласен за најдобар актер на Интеранционалниот театарски фестивал во Приштина
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде