in ,

Синот на Бекам во врска со четири години постара актерка

brooklyn beckham 821167

Бруклин веќе го има запознаено нејзиното семејство и добро се согласува со нејзиниот брат, дури беа и на забава заедно – рекол анонимен извор.

Пред помалку од еден месец, The Sun, пишуваше како Бруклин е во врска со полусестрата на Кејт Мос Лоти, а освен со нив две, го поврзуваа со уште две други девојки откако, ова лето, раскина со манекенката Хана Крос.

Во кратки врски беше и со актерките Натали Ганза и Фиби Торенс, чија сличност со Викторија Бекам ги шокираше британците.

https://www.instagram.com/p/B4ryDwWIR6X/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/B4XyA7QIvWZ/?utm_source=ig_embed
Прочитајте и...  Различните емоции се чувствуваат во различни делови на телото

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote