На интернет се појави шокантен клип кој покажува како изгледа иницијацијата на британскиот војник во елитата гарда на кралицата, каде принцот Вилијам и Хари исто така служеле во армијата.

Гол војник бил приморан да влезе во буре полно со коњски измет, бензин и мртви стаорци за да го помине конечниот тест , воведување во оваа елитна единица на Велика Бритаија.

„Новопечениот гуштер“ не само што влезе во бурето полно со фекалии, туку и се нурна два пати.

Се гледа и дека се трудеше да не поврати.

Потоа еден војник го поли со студена вода од црево.

Се сомнева дека се се случило во дворот на касарната „Истбриџ“ во близина на Хајд Парк, недалеку од палатата Бакингем, во пресрет на парадата за коњи.

Прочитајте и...  ВИДЕО: Слушнете како овие фоки пеат познати песни
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде