Случувања

Скандалозно видео: „Гуштер“ од гардата на Кралицата, го натераа да влезе во буре со измет од коњ и мртви стаорци

На интернет се појави шокантен клип кој покажува како изгледа иницијацијата на британскиот војник во елитата гарда на кралицата, каде принцот Вилијам и Хари исто така служеле во армијата.

Гол војник бил приморан да влезе во буре полно со коњски измет, бензин и мртви стаорци за да го помине конечниот тест , воведување во оваа елитна единица на Велика Бритаија.

„Новопечениот гуштер“ не само што влезе во бурето полно со фекалии, туку и се нурна два пати.

Се гледа и дека се трудеше да не поврати.

Потоа еден војник го поли со студена вода од црево.

Се сомнева дека се се случило во дворот на касарната „Истбриџ“ во близина на Хајд Парк, недалеку од палатата Бакингем, во пресрет на парадата за коњи.

https://www.youtube.com/watch?v=3bHAFwNQXNE
Прочитајте и...  ВИДЕО: Момче со аутизам и оштетен вид ги освои срцата на публиката на „Америка има талент“
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top