СКОКОТЛИВ, А ОТИШОЛ НА ПЕДИКИР: Од неговото смеење се тресел целиот салон! (ВИДЕО)

Бидејќи освоил поголема сума на пари во ТВ квиз, еден американец решил да се почасти себеси и сопругата со педикир. Она што најверојатно не имал на памет е дека скокотливо.

-„Веднаш штом педикирката почна да ми ги струга стапалата, знаев дека сум во незгода. Никој во салонот не можеше да се воздржи од смеење, па и жена ми плачеше од смеење се додека не завршивме“ – напишал скокотливиот во коментар.

Прочитајте и...  Поучна приказна: Никогаш не судете ја книгата според нејзината корица
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде