Видео

СКОКОТЛИВ, А ОТИШОЛ НА ПЕДИКИР: Од неговото смеење се тресел целиот салон! (ВИДЕО)

Бидејќи освоил поголема сума на пари во ТВ квиз, еден американец решил да се почасти себеси и сопругата со педикир. Она што најверојатно не имал на памет е дека скокотливо.

-„Веднаш штом педикирката почна да ми ги струга стапалата, знаев дека сум во незгода. Никој во салонот не можеше да се воздржи од смеење, па и жена ми плачеше од смеење се додека не завршивме“ – напишал скокотливиот во коментар.

Прочитајте и...  БУРА ОД ЕМОЦИИ: „Нешто ќе те питам бабо“ и спот кој ги наежи Македонците (ВИДЕО)
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top