in

Славни личности кои не би поверувале дека се родени во иста година (ФОТО)

За познатите, изгледањето млади, фит и привлечни е дел од нивната професија. Некои од нив се толку успешни во тоа што е речиси невозможно да се погоди нивната вистинска возраст.

Ние одлучивме да споредиме неколку познати личности кои се родени во иста година и навистина сме изненадени од резултатите!

Сандра Булок и Моника Белучи (1964)

25 Unexpected Pairs of Celebrities Who Were Born the Same Year

Кевин Спејси и Шон Бин (1959)

25 Unexpected Pairs of Celebrities Who Were Born the Same Year

Меколи Калкин и Крис Пајн (1980)

25 Unexpected Pairs of Celebrities Who Were Born the Same Year

Меколи Калкин и Џејк Џиленхол (1980)

25 Unexpected Pairs of Celebrities Who Were Born the Same Year

Ендру Гарфилд и Џона Хил (1983)

25 Unexpected Pairs of Celebrities Who Were Born the Same Year

Емили Блант и Фелисити Џоунс (1983)

25 Unexpected Pairs of Celebrities Who Were Born the Same Year

Арон Пол и Крис Прат (1979)

25 Unexpected Pairs of Celebrities Who Were Born the Same Year

Меган Фокс и Емилија Кларк (1986)

25 Unexpected Pairs of Celebrities Who Were Born the Same Year

Мери-Кејт Олсен и Амбер Херд (1986)

25 Unexpected Pairs of Celebrities Who Were Born the Same Year

Кристен Стјуарт и Марго Роби (1990)

25 Unexpected Pairs of Celebrities Who Were Born the Same Year

Томас Сангстер и Арон Тејлор-Џонсон  (1990)

25 Unexpected Pairs of Celebrities Who Were Born the Same Year

Наталија Ореиро и Лив Тајлер (1977)

25 Unexpected Pairs of Celebrities Who Were Born the Same Year

Том Хидлстон и Рами Малек (1981)

25 Unexpected Pairs of Celebrities Who Were Born the Same Year

Натали Портман и Џесика Алба (1981)

25 Unexpected Pairs of Celebrities Who Were Born the Same Year

Тоби Магваер и Дејвид Бекам (1975)

25 Unexpected Pairs of Celebrities Who Were Born the Same Year

Леонардо ди Каприо и Хоакин Феникс (1974)

25 Unexpected Pairs of Celebrities Who Were Born the Same Year

Мет Дејмон и Винс Вон (1970)

25 Unexpected Pairs of Celebrities Who Were Born the Same Year

Хедер Грејам и Ума Турман (1970)

25 Unexpected Pairs of Celebrities Who Were Born the Same Year

Вин Дизел и Беницио Дел Торо (1967)

25 Unexpected Pairs of Celebrities Who Were Born the Same Year

Елизабет Херли и Сара Џесика Паркер (1965)

25 Unexpected Pairs of Celebrities Who Were Born the Same Year

Мерил Стрип и Сигорни Вивер (1949)

25 Unexpected Pairs of Celebrities Who Were Born the Same Year

Мајкл Џеј Фокс и Џорџ Клуни (1961)

25 Unexpected Pairs of Celebrities Who Were Born the Same Year

Бони Рајт и Ема Робертс (1991)

25 Unexpected Pairs of Celebrities Who Were Born the Same Year
Прочитајте и...  Најновата црна плажа на Хаваи создадена од лава

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote