Случувања

Славниот актер доби бебе: Се породи неговата 23 години помлада девојка (ФОТО)

Белгискиот глумец Џони Галецки, познат како Леонард од серијата „Теоријата на Големиот тресок“, доби син со неговата 23 години помлада девојка Ален Мејер.

-Со полни срца го дочекавме нашиот прекрасен син. Фала ви на сите за подарената љубов и поддршка, напиша Галецки на социјалните мрежи.

https://www.instagram.com/p/B5qZUzeAqTX/?utm_source=ig_embed

Галецки објави фотографија од раката на синот и девојката Ален.

Глумецот на почетокот на бременоста призна дека сака да добие девојче, а веста за приновата ја објавија на почетокот на мај годинава.

Галецки е роден во Белија, а во септември минатата година објави дека е во врска со Ален. Глумецот претходно беше во врска со колешката Кејли Гуоцо, позната како Пени од „Теоријата на Големиот тресок“.

Светскиот економски магазин „Форбс“ процени дека Галецки е втор најплатен телевизиски глумец во 2018 година, со добивка од 25 милиони долари.

Прочитајте и...  Бодибилдер се верил со секс кукла на надувување
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top