Случувања

Славниот холивудски пар одлучил дека богатството нема да им го остави на своите деца

Актерскиот пар Ештон Качер и Мила Кунис веруваат во напорната работа и поради тоа не планираат на своите деца да им остават никакво наследство.

thumbnail 1

Ештон и Мила заедно се од 2012 година, а во брак од 2015 година. Имаат мирен и складен брак кој го држат далеку од очите на јавноста, а исто така своите синови не ги покажваат во јавноста.

Во поткастот „Armchair Expert“ Ештон објаснил зошто неговите синови нема ништо да наследат.

– Моите деца живеат привилегиран живот, а тоа не ни го знаат. И никогаш нема да дознаат бидејќи нема ништо да им остават. Сите пари ќе ги оставиме на хуманитарни здруженија – рекол Ештон.

Но додал дека нема потполно да ги остави, туку ќе вложува во нивните проекти.

Прочитајте и...  Осамен милионер бара девојка за брак, но има посебни услови
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top