Случувања

Слушнете го новиот хит на АРЕА – „Те спомнувам“ (ВИДЕО)

Групата „Ареа“ ја претставува новата песна насловена „Те спомнувам“.

Песната е целосно авторско дело на Ареа со текст, музика, аранжман и продукција.

-Спотот е сниман на неколку локации во нашиот роден град Гостивар и тоа во Градскиот парк, Домот на културата и рок-барот Пинк Флојд, под режисерската палка на Кристијан Шемко, велат од групата.

Младите артисти кои го разубавија спотот и му дадоа посебна ведрина се: Ана, Маги, Лејла, Теодора, Виктор, Росица, Ема и Војкан.

Прочитајте и...  Третата ќерќичка на Мила Јовович и Пол Андерсон пристигна на свет
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top