in ,

СМЕШНО ВИДЕО: Мачка мисли дека нејзините шепи се зло што мора да се запре

Не знаеме што направиле овие шепи, но изгледа сериозно…

Прочитајте и...  ХЕРОЈ: На тајландски пилот му откажа моторот, еве што направи за да не падне авионот во градот

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote