in

Солзи радосници: Погледнете како оваа бабичка го дочека најновиот член на семејството

Оваа приказна не потсетува дека безразлика колку години има, секој човек сака да има кутре во куќата.

Оваа слатка баба барала ново куче уште од пред една година, кога неочекувано починало нејзиното последно кутре.

Нејзината внука Али сподели дека желбата на нејзината баба конечно била остварена пред неколку месеци. Али и нејзината мајка и подариле картонска кутија на бабата. Ја отворила кутијата и видела како мало кученце седи внатре. Во истиот момент започна да плаче од среќа!

Видеото од реакцијата на оваа баба освои многу срца низ светот!

https://www.youtube.com/watch?v=s0WMLrtVzbA
Прочитајте и...  Коњ се преправа дека е мртов секогаш кога некој ќе се обиде да го јава (ВИДЕО)

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote