Занимливости

Солзите сами ќе ви надојдат: Храбро куче спаси дете од змија отровница, а за фотографијата која следи не се потребни зборови (ФОТО)

На социјалните мрежи овие денови корисниците на истите наидуваат на една тажна фотографија која никого не остави рамнодушен.

Имено станува збор за куче кое го спасило малечко дете од змија која го нападнала, но за жал по спасувањето на истото тоа починало.

Најверојатно кучето починало од тешката борба со змијата која при нападот бранејќи се го каснало со смртоносен отров.

kuce 1
Прочитајте и...  Интересни факти за жените
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top