in ,

Сопругата на Огњен Амиџиќ за прв пат ги отвори вратите на нивниот дом: Погледнете каде живеат водителот и манекенката (ФОТО)

Популарниот водител, актер и пејач Огњен Амиџиќ и неговата сопруга која има македонско потекло, манекенката Даниела Димитровска се заедно веќе девет години. Естрадната двојка се венчаше пред седум години и живеат во прекрасен стан во Белград.

Но досега и приваноста и семејниот дом го криеја далеку од очите на јавноста. Овој пат згодната Данијела реши да ги отвори вратите на нивниот дом и да ги пушти барем за миг фотографите да ја снимат ниовната хармонична животна средина.

Бидејќи славната двојка го има 5-годишниот син Матија,  нивниот дом е украсен според нивните, ама и неговите потреби. Забележително е дека во станот доминира белата боја.

Просториите се исполнети со минималистички детали во бела, црна и црвена боја, така што сè изгледа многу внимателно избрано, со префинет вкус  за нивниот дом да изгледа толку топол.

Фото: ATA Images

Прочитајте и...  За што сè можете да го користите средството за миење садови?

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote