Случувања

Сопругот на Лепа Брена проговори за грабнувањето на синот: Tаа лузна ќе ни остане целиот живот

Слободан Живојиновиќ, сопругот на Лепа Брена потсети низ што поминало неговото семејство кога беше грабнат синот Стефан. Тој во 2000 година беше киднапиран од страна на Земунскиот клан и беше ослободен по неколку откако платија милионска сума.

Тој вели дека ја разбира болката на малиот Петар кој исто така беше киднапиран па ослободен и оти тоа е болка со која ќе живеат цел живот.

Апсолутно ги разбирам родителите на Петар.Мојата фамилија се соочи со истото пред 19 години. Тоа се тешки работи и таа лузна ќе ни остане до крајот на животот.

Прочитајте и...  30 скапоцени лекции секоја мајка треба да ги вреже во умот на својот син
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top