Македонија

Стоилов ја затвора „Рок кафана Рустикана“ до стабилизирање на состојбата со корона вирусот

Прочитајте и...  Д-р Беќаровски: Не кријте дека имате температура, не лажете дека сте немале контакт – парот од Дебар нека ви биде најдобар пример

Најпопуларно

To Top