in

Стриптизета ги користи градите и половиот орган за создавање уметнички дела

Стриптизета која ги користи градите и вагината како алатки за цртање, заработува по 400 долари од слика.

Челси Чејвис, 29, од Њу Орлеанс, која навечер времето го поминува на шипка, вели – „Се надева дека нејзините гради ќе завршат насекаде низ светот“.

Купувачите кои ги купуваат сликите, исто така добиваат можност да го гледаат креативниот процес на сликање.

Оваа надарена убавица оди под псевдонимот ‘Heaux’ и ги продава своите креации онлајн.

„Имам неколку нарачки во Њу Орлеанс, една во Орегон, а моментално испраќам една за Канада! Се надевам дека моите гради ќе завршат насекаде низ светот“ – вели Челси.

Таа објаснува „Испраќам фотографија од мене каде што сликам и кратко видео заедно со сликите, а цените се движат од 40 до 400 долари. Сакам да си ги прославам моите женски делови и да направам нешто прекрасно, уникатно и можеби малку шокантно“

Отпечаток од вагина

Откако го споделила процесот на сликање на својот инстаграм, добила шест нарачки за слики насликани со гради, сите од жени.

Прочитајте и...  Шефицата ненамерно се претворила во компир за време на онлајн состанок и не знае како да го исклучи филтерот

Откако ќе заврши со една слика, ја мие бојата и почнува одново.

Извор

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote