in ,

Светот ги избра 10те најпривлечни мажи за 2018 година

Нема недостиг на топ листи на интернет.
Од топ 10 фотографии на мачиња, до топ 10 највлијателни луѓе во светот.

Една од тие листи владее на интернетот, а тоа е листата на топ 10 најпривлечни мажи во 2018 година.

Оваа листа беше изгласана од корисници на интернет, а не од специјално жири, така што можете да бидете сигурни дека оваа листа е составена од оние мажи за кои што светот смета дека се најпривлечни.

Најпрво сите предложија кандидат, а потоа гласаа.

Продолжете да листате надолу за да ги видите најпривлечните мажи за 2018-та.

#10  Мајкл Б. Џордан

#9 Чагатај Улусој

#8 Хенри Кавил

#7 Вилијам Леви

#6 Тони Махфуд

#5 Марлон Тексеира

#4 Макси Иглесијас

#3 Џејми Дорнан

#2 Зејн Малик

#1 Ким Тае-Хинг

Прочитајте и...  „МојМиленик“ - нова апликација за пронаоѓање изгубени миленици

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote