Светски познатата пејачка Кристина Агилера е непрепознатлива- се здебелила 20 килограми

Пејачката Кристина Агилера е здебелена до непрепознатливост, пишуваат светските медиуми. Таа била снимена од папараците додека ја земала ќерка ѝ од школо. Таблоидите пишуваат дека и покрај тоа што Агилера на социјалните мрежи објавува фотографии на кои таа е слаба, сепак реалноста е поинаква.

Таа во последниот период се има повлечено од јавноста за да му се посвети на семејството, а папараците ја снимија заедно со вереникот Метју Ралтер, кога ја земале нивната ќерка Самер Рејн од школо.

Многумина приметиле дека поп ѕвездата повеќе не мисли на изгледот и дека повеќе не личи на онаа девојка од познатиот спот „Dirty“. Кристина била снимена во опуштено издание, со ненаместена пунџа и речиси без шминка. Многумина коментираат дека таа не е жената од „Инстаграм“ и дека се има поправено за 20 килограми.

Сепак пејачката не е премногу загрижена за нејзиниот изглед, а за тоа сведочат и нејзините последни изјави во кои вели дека таа се чувствува одлично во својата кожа. Пред две години се шпекулираше дека била на пластичен хируг, а папараците ја снимиле во ресторан во Лос Анџелес, па се пишувало дека ставила филери и ботокс.

Прочитајте и...  Жељко Самарџиќ со нов изглед, а фановите му порачаа само едно! (ФОТО)

Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.