Животни приказни

Таа денес е згодна девојка по која воздивнува секој маж (ФОТО)

5dc92c75 f7c8 4c23 862a 3fca0a0a0a64 dise 690x480

Со себе секогаш носела боца кислород за да може да дише, а потоа решила да се пријавил во емисијата „My 600-lb life”. Во првата фаза изгубила дури 136 килограми, но не запрела тука.

Многумина ги изненадила веста дека нејзиниот брак почнал да се распаѓа. Нејзиниот сопруг ја напуштил, по што таа драматично ослабела и веќе не ѝ била неопходна неговата помош.

5ccc64d5 b3ac 4ef4 9cbd 4a000a0a0a64 2 previeworg

Лаура денес работи, изгледа одлучно, а судејќи по нејзините фотографии посреќна е од претходно.

5ccc64da e03c 4546 82dc 4a020a0a0a64 3 previeworg
Прочитајте и...  Баба Јока се мажела 17 пати : “Првиот маж ме сакаше, ама неговите му збореа дека сум грда, па си отидов”
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top