Таа денес е згодна девојка по која воздивнува секој маж (ФОТО)

Лаура Перез првпат се појави на телевизија кога имаше 270 киломграми. Поради вишокот килограми во целост зависела од помошта на нејзиниот сопруг.

5dc92c75 f7c8 4c23 862a 3fca0a0a0a64 dise 690x480

Со себе секогаш носела боца кислород за да може да дише, а потоа решила да се пријавил во емисијата „My 600-lb life”. Во првата фаза изгубила дури 136 килограми, но не запрела тука.

Многумина ги изненадила веста дека нејзиниот брак почнал да се распаѓа. Нејзиниот сопруг ја напуштил, по што таа драматично ослабела и веќе не ѝ била неопходна неговата помош.

5ccc64d5 b3ac 4ef4 9cbd 4a000a0a0a64 2 previeworg

Лаура денес работи, изгледа одлучно, а судејќи по нејзините фотографии посреќна е од претходно.

5ccc64da e03c 4546 82dc 4a020a0a0a64 3 previeworg
Прочитајте и...  „Одев по улица и плачев, скршена бев од болка“: Емотивна приказна на жена која го изгубила своето прво бебе
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде