Случувања

Тајна која ја однесе во гроб: Ксенија Пајчин била силувана од пет мажи

На 16 март 2010 година, Филип Каписода ја уби Ксенија Пајчин во нејзината 32 година, а потоа изврши самоубиство. Експлозивната врска помеѓу пејачката и нејзиниот убиец траеше со години, а ни целиот нејзин живот не бил лесен.

ksenija pajchin 960x639

Како што пишува „Еспресо“, Пајчин со себе во гроб однесе шокантна тајна. На 18 години, таа била брутално силувана од страна на пет мажи. Од оваа траума таа долго се опоравувала.

Taјната ја открил контроверзниот српски бизнисмен Небојша Тубиќ Жабац, кој во интервју по нејзината смрт зборувал за тоа како ја запознал.

Прочитајте и...  Дафи: Бев дрогирана, затворена и силувана
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top