Тајна која ја однесе во гроб: Ксенија Пајчин била силувана од пет мажи

На 16 март 2010 година, Филип Каписода ја уби Ксенија Пајчин во нејзината 32 година, а потоа изврши самоубиство. Експлозивната врска помеѓу пејачката и нејзиниот убиец траеше со години, а ни целиот нејзин живот не бил лесен.

ksenija pajchin 960x639

Како што пишува „Еспресо“, Пајчин со себе во гроб однесе шокантна тајна. На 18 години, таа била брутално силувана од страна на пет мажи. Од оваа траума таа долго се опоравувала.

Taјната ја открил контроверзниот српски бизнисмен Небојша Тубиќ Жабац, кој во интервју по нејзината смрт зборувал за тоа како ја запознал.

Прочитајте и...  Девојка силувана од 14 мажи се самозапали и се бори за живот
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде