Македонија

Татко се обидел да обљуби ќерка

А.Ш. (20) од Скопје синоќа пријавил дека околу 10.00 часот врз неговата малолетна сестра бил извршен обид за обљуба од неговиот татко З.Р. (40), соопшти СВР.

Rape

З.П. наводно не ја признавал ќерката за свое дете.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Прочитајте и...  Тешко кривично дело: Мажот на Ники Минаж уапсен и осуден поради силување

Најпопуларно

To Top