Температурите вечерва по дождот – Состојбата низ Македонија

Ова се температурите вечерва низ Македонија по дождот.

4359561450 711fd3ecb5 b

И утре следи дожд.

untitledjuyhguhfkjnmlvkmjlojopjps
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.