in ,

Тифани Хадиш сокри пржено пилешко во чантата на Met Gala 2019

Тифани Хадиш пристигна на Црвениот тепих во вечерните часови во костим за мажи од Мајкл Корс. Но, колку и да беше неверојатен нејзиниот изглед, зебрестиот костим не е она што ги освои насловните страници.

Оваа вест таа ја откри за списанието „Е“ . Таа призна дека била многу среќна за нејзиното присуство на настанот, но од друга страна била загрижена дека нема да има доволно јадење.

Тогаш актерката се сврте кон камерата и покажа дека всушност во нејзината чанта си носи пржено пилешко.

Прочитајте и...  ДНК и Миа Костова со нов видео запис

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote