in

Топ 5 серии за 2019 година досега

Од црна сатира до фантазија, Јануари беше преполн со возбудливи серии.

2019 година е само 1 месец стара, а веќе започна да не изненадува со одлични серии.

Подготвивме една листа од најдобрите 5 серии за сечиј вкус, вклучувајќи 2 нови серии и 3 серии што оваа година се враќаат на екраните.

Corporate

Жанр: Комедија
Глумци: Matt Ingebretson, Jake Weisman, Anne Dudek, Adam Lustick

Good Trouble

Жанр: Комедија, драма, романса
Глумци: Maia Mitchell, Cierra Ramirez, Zuri Adele 

The Magicians

Жанр: Драма, Фантазија
Глумци: Olivia Taylor Dudley, Jason Ralph, Stella Maeve

The Other Two

Жанр: Комедија
Глумци: Drew Tarver, Heléne Yorke, Case Walker

You’re The Worst

Жанр: Комедија, драма, романса
Глумци: Chris Geere, Aya Cash, Desmin Borges

Прочитајте и...  7 серии како „The Umbrella Academy“ што треба да ги гледате додека ja чекате 3-та сезона

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote