Македонија

Три девојки нападнале 24 годишен келнер во Кичево

Физичка пресметка е регистрирана завчера во пладневните часови кога во угостителски објект  на улицата „Маршал Тито“ во Кичево три непознати женски лица го нападнале А.Б. (24) од кичевското село Грешница, вработен во локалот.

Полициската станица од Кичево презема мерки за пронаоѓање на напаѓачите, по што ќе биде поднесена соодветна пријава.

Прочитајте и...  Анабела направи хаос во Задруга: Џогани ме тепаше 17 години, со шминка ги покривав модриците

Најпопуларно


To Top