Три празнични коктели што мора да ги пробате за Нова Година (ВИДЕО)

Ако ги прославувате во домашна атмосфера, кренете ја забавата едно ниво погоре и изненадете ги присутните со овие празнични коктели, создадени специјално за подобрување на празничното расположение.

Меѓу нив има и еден рецепт за безалкохолен коктел, за да може да уживаат сите во празничната магија.

Прочитајте и...  Бар кој плови додека вие пиете коктели и се сончате
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.