Тројца малолетници силувале дете во Скопје

Мајка пријавила во полиција дека три малолетни лица го го нападнале и силувале нејзиниот малолетен син.

Овој ужасен настан ,четириесет и петгодишната мајката го пријавила вчера во 09.00 часот во Полициската станица Бит Пазар.

Според информациите од Полицискиот билтен таа  пријавила дека во август 2019 година тројца малолетници извршиле полови дејствија врз нејзиниот малолетен син.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Прочитајте и...  ЗА ДА НЕ ВИ ИЗРЕЧАТ КАЗНА: Oвие фискални сметки не ги скенирајте, строго е забрането!
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

Leave a Reply

avatar
  Претплати се  
Известувај за