Случувања

Тунел за дезинфекција во Турција (ВИДЕО)

Во Труција е поставен тунел за дезинфекција кој додека се движите по улица можете да го користите.

Тунел за Дезинфекција во Туција

Gepostet von OHRID VEST am Freitag, 27. März 2020
Прочитајте и...  Татко од Турција сам изгради пат од четири километри за неговата ќерка да оди на училиште

Најпопуларно

To Top