Ќерката на Алибен не се откажува од потрагата по него. Таа на социјалните мрежи сподели стасус кој ви го пренесуваме:

64237542 10219142173893769 8222776563922370560 n

„4 месеци Tато 💔
Татко ми Алибен е исчезнат од 01.02.2019г
Потрагата сеуште е во тек!
Последно е виден утрото на 1- ви Фебруари како го напушта домот во Маџир маало, носи ( слика) :
-ЦРНА МОНТКА
-ЦРНИ ПАНТАЛОНИ
-ЦРНА КАПА
– ЦРНА ТОРБА ЗА ПРЕКУ РАМО
-ОКЕР БОЈА ЧИЗМИ СО ВРВКИ
-ПЛАВА КОШУЛА И ПЛАВ ЏЕМПЕР
-ЗЕЛЕНА КАРИРАНА ТОРБА ЗА НА ПАЗАР СО ТРКАЛЦА
Доколку имате информација:
077602032
070814060
077631120
Ве молам споделувајте,
Благодарам 🙏
Те сакам Тато ❤️ “

4 месеци Tато 💔Татко ми Алибен е исчезнат од 01.02.2019гПотрагата сеуште е во тек!Последно е виден утрото на 1- ви…

Gepostet von Denisa Abdul am Freitag, 14. Juni 2019
Прочитајте и...  Еколошка катастрофа: пожолте водата во Вардар кај Долно Лисиче
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде