in

Вечно млада – како изгледаше Лила пред 11 години (ВИДЕО)

Лила Филиповска, водителката на најгледаното ТВ шоу важи за една од најатрактивните водителки на македонските екрани.

Пред, но и зад камерите Лила изгледа секогаш во топ форма, редовно ги посетува фризерските и козметички салони, па со тоа се грижи за својата убавина.

Лила имате прилика да ја гледа на малите во шоуто „Се или нешто“, но, погледнете како изгледаше Лила во квизот „Енигма“ пред 11 години.

Прочитајте и...  ФОТО: Дара Бубамара пред и после операциите

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote